نام دامنه وب سایت خود را با اموجی مورد علاقه تان ثبت کنید

سه شنبه , ۱۱ آبان ۱۳۹۵       1578 بازديد         اخبار

به لطف موتور جستجوی جدید وب سایت GoDaddy، هر کسی با یک تلفن هوشمند می تواند نام سایت خودش یا همان دامنه خود را با اموجی بسازد؛ یکی از رویاهای فانتزی اهالی شبکه های اجتماعی که حالا به راحتی ممکن شده. سامانه ثبت و پشتیبانی دامنه و هاست وب سایت GoDaddy با راه اندازی صفحه جستجوی دامنه های اموجی محور، امکان خرید و راه اندازی آسان وب سایتی که نامش را قلب و خنده شکل داده اند برقرار کرده است. مردم می توانند با مراجعه به وب سایت مورد بحث، در موبایل خود به جست و جوی رشته ای از اموجی های دلخواه پرداخته و در صورت در دسترس بودن آنرا برای خود انتخاب کنند.

بنابر اطلاعات مندرج در GoDaddy، در حال حاضر تنها دامنه ای که پذیرای اموجی است، ws. بوده و فعلاً نمی توانید شکلک های مورد علاقه تان را در دامنه های com. یا org. ثبت کنید. گفتنی است وب سایت هایی که با نام های اموجی مزین شده بوده اند، از قدیم الایام وجود داشتند، اما طبیعتاً کسی انتظارش را نداشته و بستر مناسبی نیز برای جست و جوی آنها در دسترس نبوده است. با گسترش روزافزون استفاده از تلفن های هوشمند و هجمه ردوبدل شدن اموجی های بامزه در شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان، رشد دامنه وب سایت هایی که با نام اموجی ساخته شده اند را اجتناب ناپذیر خواهد کرد.

حتی جدیدترین لپ تاپ مک بوک پرو اپل که پنجشنبه گذشته معرفی شد، امکان تایپ و درج آسان اموجی ها را فراهم کرده است؛ مسئله ای که تاکنون برای کامپیوترها کمی دشوار به نظر می رسید.

منبع: دیجیاتو
برچسب ها

ثبت دامنه جستجوی دامنه Domain Whois نام دامنه وب سایت خود را با اموجی مورد علاقه تان ثبت کنید

این مطلب را برای دوستان تان به اشتراک بگذارید ...مقالات پیشنهادی

اشتباه تی پی لینک در تمدید نام دامنه و به مخاطره افتادن احتمالی امنیت کاربران روترهای این برند

اشتباه تی پی لینک در تمدید نام دامنه و به مخاطره افتادن احتمالی امنیت کاربران روترهای این برند

ادامه مطلب

شما هم نظرتان را در این باره بنویسید